Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky U13 a mladší

Příspěvky

GP B U13 – 7. - 8.9. 2019 Praha Hamr-Štěrboholy

14. 9. 2019

Výborného výsledku dosáhli sourozenci Jakub a Barbora Bouberlovi na prvním celostátním turnaji po prázdninách.

Ve čtrnáctikurtové hale ve Štěrboholech patřili k nejlepším Jihočechům.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Výsledky U13 a mladší | Komentářů: 0

GPA U13 – 4.-5. 5. 2019 Super Stars Most

14. 9. 2019

O víkendu  4.-5 .5. proběhl celostátní turnaj GPA kategorie do třinácti let. Mezi necelou osmdesátkou mladých hráčů a hráček se neztratili ani naši hráči Jakub a Barbora Bouberlovi.

Výsledky našich hráčů:

Dvouhra chlapci – 3.místo Jakub Bouberle

Čtyrhra chlapci – 2.místo Jakub Bouberle a Ondřej Kaplan BK DDM Holice

Čtyřhra dívek – 2.místo Barbora Bouberlová a Tereza Czajová TJ Orlová-Lutyně, z.s.

Smíšená čtyřhra – 3.místo Jakub a Barbora Bouberlovi

 
Celý příspěvek | Rubrika: Výsledky U13 a mladší | Komentářů: 0

Přípravky 3. kolo – 4. 5. 2019 Český Krumlov

14. 9. 2019

Závěrečné kolo turnaje přípravek se hrálo v sobotu 4.5.

Na turnaji hráli naši hráči v kategorii chlapci 2011 - Jakub Beneš, Adam Novák, Šímon Kalčík, Antonín Hron a Filip Vavruška.

V kategorii dívky 2009 – Nikola Pecková


20190504_144105-----kopie.jpg

 
Celý příspěvek | Rubrika: Výsledky U13 a mladší | Komentářů: 0

Regionální výběry – 27.4. 2019 Český Krumlov

14. 9. 2019

Ve dnech 27. - 28. dubna se v českokrumlovské hale odehrál 31. ročník turnaje o Českokrumlovský pohár – turnaj regionálních výběrů kategorie U13

Do družstva Jižní Čechy "A" byli nominováni naši hráči Jakub a Barbora Bouberlovi.

Jižní Čechy "A" - Jakub Bouberle, Dennis Pražák, Petr Jurný, Eliška Mikešová, Barbora Bouberlová, Eva Fišerová

Z prvenství se zcela zaslouženě radovalo družstvo Jižní Čechy „A“, které ve finále přehrálo výběr Prahy 5-2. Jihočeské družstvo se opíralo po oba dny o výkony Jakuba Bouberle a Barbory Bouberlové z TJ Sokol Vodňany 

 
Celý příspěvek | Rubrika: Výsledky U13 a mladší | Komentářů: 0

Přípravky 2.kolo – 13.4.2019 Český Krumlov

14. 9. 2019

V sobotu se hrálo druhé kolo turnaje přípravek v Č. Krumlově za účasti našich hráčů.

Ročník 2011

Jakub Beneš 1.místo, Adam Novák 2.místo, Antonín Hron 4.místo a Šimon Kalčík 5.místo.

V této kategorii hrálo čtrnáct hráčů.

Ročník 2009

Nikola Pecková 12.místo. V této kategorii hrálo patnáct hráčů.

20190413_132035-----kopie.jpg

 
Celý příspěvek | Rubrika: Výsledky U13 a mladší | Komentářů: 0

Krajský přebor smíšených družstev žáků – 30.3. 2019 České Budějovice

14. 9. 2019

V sobotu se odehrálo třetí kolo družstev žáků v Č.Budějovicích.

Po odehrání dvou kol ve Vodňanech a v Č.Krumlově, byla družstva rozdělena dle získaných bodů na skupiny hrající  o 1.-5.místo a 6.-9.místo.

Naše družstvo ve složení Jakub Bouberle, Bára Bouberlová a Alena Kalbáčová, hrálo ve skupině o 1.-5.místo.

Po skvělém výkonu a opět oslabené o jednoho hráče získali naši hráči krásné třetí místo v celkovém hodnocení turnaje.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Výsledky U13 a mladší | Komentářů: 0

Přípravky 1.kolo – 16.3.2019 Český Krumlov

14. 9. 2019

V sobotu se hrálo první kolo turnaje přípravek v Č. Krumlově za účasti našich hráčů.

Ročník 2011

Adam Novák 1.místo, Jakub Beneš 2.místo a Šimon Kalčík 3.místo.

V této kategorii hrálo jedenáct hráčů.

Ročník 2009

Nikola Pcková 10.místo.

V této kategorii hrálo čtrnáct hráčů.

20190316_135845-----kopie.jpg

 
 
Celý příspěvek | Rubrika: Výsledky U13 a mladší | Komentářů: 0

GPB U13 – 2.3.2019 Praha

14. 9. 2019

Vynikajícího výsledku dosáhli Jakub a Barbora Bouberlovi na turnaji v Praze Hamr- Štěrboholy.

Jakub a Barbora Bouberlovi vybojovali zlaté medaile ve čtyřhrách.

 Jakub spolu s Ondřejem Kaplanem (BK DDM Holice) a Barbora s Terezou Czajovou (TJ Orlová-Lutyně,z.s.).

Ve společném mixu pak obsadili výborné druhé místo.

Ve dvouhře dívek pak Barbora vybojovala páté místo a Jakub ve dvouhře chlapců třetí místo.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Výsledky U13 a mladší | Komentářů: 0

Minibadminton – českobudějovické přípravky – 24.2.2019 Č. Budějovice

14. 9. 2019

Výsledky našich hráčů:

Chlapci ročník 2011

1. Jakub Beneš

2. Šimon Kalčík

3. Adam Novák

Dívky ročník 2010

6. Nikola Pecková

20190224_090829-----kopie.jpg

 
Celý příspěvek | Rubrika: Výsledky U13 a mladší | Komentářů: 0

2. kolo Krajský přebor smíšených družstev žáků – 23.2.2019 Český Krumlov

14. 9. 2019

Krajský přebor smíšených družstev žáků po 2. kole.

Naše družstvo nastoupilo v sestavě Jakub Bouberle, Barbora Bouberlová, Alena Kalbáčová.

 Přestože družstvo nebylo kompletní dokázalo 3x vyhrát a jednou prohrálo 2:3 s Krumlovem C.

p2232919-----kopie--2-.jpg

 
Celý příspěvek | Rubrika: Výsledky U13 a mladší | Komentářů: 0

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6

následující »