Jdi na obsah Jdi na menu
 


Aktuality

Příspěvky

Nábor do Badmintonového oddílu

10. 9. 2019

Nábor do badmintonového oddílu 2019


BADMINTONOVÝ ODDÍL SOKOL VODŇANY
Hledáme šikovné chlapce a děvčata ve věku 6 – 8 let do sportovního badmintonového oddílu. 

 

Trenéři :  Pavel Votava

Tréninky :  každý pátek od 18,00 do 19,30 hod. v tělocvičně Sokolovny. 

Vybavení:  sportovní oblečení, sálová obuv, badmintonová raketa.

 

 

 

GP B U13 – 7. - 8.9. 2019 Praha Hamr-Štěrboholy

10. 9. 2019

Výborného výsledku dosáhli sourozenci Jakub a Barbora Bouberlovi na prvním celostátním turnaji po prázdninách.

Ve čtrnáctikurtové hale ve Štěrboholech patřili k nejlepším Jihočechům.

Dvouhra chlapci:

2. místo Jakub Bouberle

Dvouhra dívky:

2. místo Barbora Bouberlová

Čtyřhra chlapci:

2. místo Jakub Bouberle a Ondřej Kaplan (BK DDM Holice)

Čtyřhra dívek:

9. místo Barbora Bouberlová a Marie Sogelová (Olomouc)

Smíšená čtyřhra:

9. místo Jakub a Barbora Bouberlovi

 

Dětský den - 31.5.2019 Vodňany

1. 6. 2019

V pátek proběhlo zakončení sezóny a oslava Dětského dne.

Pro děti bylo připraveno několik sportovních soutěží o ceny a na závěr tradiční opékání špekáčků ve dvoře Sokolovny.

p5312972-----kopie.jpg

 

 

25.5.- 26.5.2019 Český Krumlov

29. 5. 2019

U příležitosti životního jubilea bylo předáno našemu předsedovi oddílu Vláďovi Markovi ocenění za významné přispění k rozvoji a propagaci badmintonu na jihu Čech.

Toto ocenění Vláďa obdržel od JČBAS na srazu Oblastní talentové přípravy, před nejlepšími žáky jihočeského kraje,  kde zároveň skládal trenérské zkoušky.

Vláďa Marek tak vstoupil do Síně tradic Jihočeského badmintonu.

p5262931-----kopie--2-.jpg

 

GPA U13 – 4.-5. 5. 2019 Super Stars Most

8. 5. 2019

O víkendu  4.-5 .5. proběhl celostátní turnaj GPA kategorie do třinácti let. Mezi necelou osmdesátkou mladých hráčů a hráček se neztratili ani naši hráči Jakub a Barbora Bouberlovi.

Výsledky našich hráčů:

Dvouhra chlapci – 3.místo Jakub Bouberle

Čtyrhra chlapci – 2.místo Jakub Bouberle a Ondřej Kaplan BK DDM Holice

Čtyřhra dívek – 2.místo Barbora Bouberlová a Tereza Czajová TJ Orlová-Lutyně, z.s.

Smíšená čtyřhra – 3.místo Jakub a Barbora Bouberlovi

 

Přípravky 3. kolo – 4. 5. 2019 Český Krumlov

5. 5. 2019

Závěrečné kolo turnaje přípravek se hrálo v sobotu 4.5.

Na turnaji hráli naši hráči v kategorii chlapci 2011 - Jakub Beneš, Adam Novák, Šímon Kalčík, Antonín Hron a Filip Vavruška.

V kategorii dívky 2009 – Nikola Pecková

Výsledky třetího kola:

Chlapci 2011

1. Jakub Beneš

2. Adam Novák

4. Šimon Kalčík

5. Antonín Hron

8. Filip Vavruška

Dívky 2009

10. Nikola Pecková

 

Celkové výsledky po odehrání všech tří kol:20190504_144105-----kopie.jpg

Chlapci 2011

1. Jakub Beneš

2. Adam Novák

4. Šimon Kalčík

5. Antonín Hron

10. Filip Vavruška

Dívky 2009

8. Nikola Pecková

 

Regionální výběry – 27.4. 2019 Český Krumlov

2. 5. 2019

Ve dnech 27. - 28. dubna se v českokrumlovské hale odehrál 31. ročník turnaje o Českokrumlovský pohár – turnaj regionálních výběrů kategorie U13

Do družstva Jižní Čechy "A" byli nominováni naši hráči Jakub a Barbora Bouberlovi.

Jižní Čechy "A" - Jakub Bouberle, Dennis Pražák, Petr Jurný, Eliška Mikešová, Barbora Bouberlová, Eva Fišerová

Z prvenství se zcela zaslouženě radovalo družstvo Jižní Čechy „A“, které ve finále přehrálo výběr Prahy 5-2. Jihočeské družstvo se opíralo po oba dny o výkony Jakuba Bouberleho a Barbory Bouberlové z TJ Sokol Vodňany

Celkové pořadí:

1. místo Jižní Čechy "A"dsc_9033-----kopie.jpg

2. místo Výběr Prahy

3. místo Severní Čechy

4. místo Jižní Morava

5. místo Severní Morava

6. místo Střední Čechy

7. místo Východní Čechy

8. místo Jižní Čechy "B"

9. místo Západní Čechy

 

 

Přípravky 2.kolo – 13.4.2019 Český Krumlov

14. 4. 2019

V sobotu se hrálo druhé kolo turnaje přípravek v Č. Krumlově za účasti našich hráčů.

Ročník 2011

Jakub Beneš 1.místo, Adam Novák 2.místo, Antonín Hron 4.místo a Šimon Kalčík 5.místo.

V této kategorii hrálo čtrnáct hráčů.

Ročník 2009

Nikola Pecková 12.místo. V této kategorii hrálo patnáct hráčů.

20190413_132035-----kopie.jpg

 

Turnaj neregistrovaných hráčů – 30.3.2019 Vodňany

31. 3. 2019

V sobotu si přišlo zahrát badminton do naší haly 8 žen a 15 mužů.

Hrály se opět dvě kategorie, začátečníci a pokročilí hráči.

Vítězové:

Muži pokročilí - Tomáš Protiva

Muži začátečníci: Václav Turek

Ženy pokročilé: Hana Vondružková 

Ženy začátečnice: Michaela Fučíková

dsc06645a.jpg

 

Krajský přebor smíšených družstev žáků – 30.3. 2019 České Budějovice

31. 3. 2019

V sobotu se odehrálo třetí kolo družstev žáků v Č.Budějovicích.

Po odehrání dvou kol ve Vodňanech a v Č.Krumlově, byla družstva rozdělena dle získaných bodů na skupiny hrající  o 1.-5.místo a 6.-9.místo.

Naše družstvo ve složení Jakub Bouberle, Bára Bouberlová a Alena Kalbáčová, hrálo ve skupině o 1.-5.místo.

Po skvělém výkonu a opět oslabené o jednoho hráče získali naši hráči krásné třetí místo v celkovém hodnocení turnaje.

Výsledky turnaje:p3303025.jpg

1. Sokol České Budějovice "A"

2. SKB Český Krumlov "C"

3. Sokol Vodňany

4. Sokol Křemže

5. SKB Český Krumlov "B"

6. Sokol České Budějovice "B"

7. SKB Český Krumlov "A"

8. SK Dobrá Voda

9. SKB Český Krumlov "D"

 

 

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16

následující »