Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky U13 a mladší

Příspěvky

GP D U13 – 17.2.2019 České Budějovice

14. 9. 2019

První turnaj našich hráčů po přechodu z kategorie přípravek do kategorie U13.

Štěpán Hron, Tereza Benešová a Anna Nováková si tak poprvé zahráli dvouhry, čtyřhru a mix o body do žebříčku.

img_0257-----kopie.jpg

 
Celý příspěvek | Rubrika: Výsledky U13 a mladší | Komentářů: 0

GP A U13 – 26. - 27.1.2019 Aš

14. 9. 2019

Nejlepší hráči kategorie U13 se sešli na prvním celostátním turnaji v roce 2019, který se hrál v Aši. Tento nejvyšší republikový turnaj byl velmi úspěšný pro hráče našeho oddílu Barču a Kubu Bouberlů. 

Jedno zlato, dvakrát bronz a dvakrát 5. místo jsou vynikající výsledky.

Výsledky:

Smíšená čtyřhra

Jakub a Barbora – 5. místo

Dvouhra chlapci

Jakub – 3. místo

Dvouhra dívky

Barbora – 3. místo

Čtyřhra chlapci

Jakub a Ondřej Kaplan (BK DDM Holice) – 5. místo

Čtyřhra dívky

Barbora a Tereza Czajová (TJ Orlová – Lutyně, z.s.) – 1. míst

 
Celý příspěvek | Rubrika: Výsledky U13 a mladší | Komentářů: 0

Minibadminton – českobudějovické přípravky – 26.1.2019 Č. Budějovice

14. 9. 2019

Na turnaji přípravek hrálo 28 dětí, mezi nimi i naši hráči Jakub Beneš, Adam Novák, Šimon Kalčík a Antonín Hron.

Hráči byli rozděleni do kategorií dle ročníku narození, naši hráči všichni ročník 2011 hráli společně se staršími hráči, ročník 2010.

Výsledky našich hráčů:

1. Jakub Beneš20190126_132528-----kopie.jpg

2. Adam Novák

3. Šimon Kalčík

4. Antonín Hron

 
Celý příspěvek | Rubrika: Výsledky U13 a mladší | Komentářů: 0

1. kolo Krajský přebor smíšených družstev žáků – 13.1.2019 Vodňany

14. 9. 2019

První kolo tříkolového turnaje žáků, jsme odehráli v neděli u nás v hale.

Naše družstvo odehrálo 4 utkání. Jednou jsme prohráli a 3 krát vyhráli.

Naše družstvo nastoupilo v sestavě Jakub Bouberle, Barbora Bouberlová, Aleš Sochor, Petr Sochor, Alena Kalbáčová.

dsc06570-----kopie.jpg

Pořadí po prvním kole:

1. SKB Český Krumlov "B"

2. Sokol Vodňany

3. Sokol České Budějovice "A"

4. SKB Český Krumlov "C"

5. Sokol Křemže

6. Sokol České Budějovice "B"

7. SK Dobrá Voda

8. SKB Český Krumlov "D"

9. SKB Český Krumlov "A"

 
Celý příspěvek | Rubrika: Výsledky U13 a mladší | Komentářů: 0

Turnaj přípravek třetí kolo – 31.5.2014 /Český Krumlov/

31. 5. 2014

 V sobotu 31.5.2014 se odehrálo třetí.....

pripravky-2014_sokol-vodnany--ck-.jpg

 

Turnaj regionálních výběrů kategorie U13 "ČESKOKRUMLOVSKÝ POHÁR" /24.-25.5.2014/

25. 5. 2014

Turnaj byl letos mimořádně kvalitní. Snad každý výběr měl ve svých řadách někoho z předních míst aktuálního celorepublikového žebříčku a řada družstev se mohla spolehnout na výkony medailistů z Mistrovství republiky jednotlivců....
2014_05_25_u13_vybery_jizni_cechy_pohar.jpg

 

 

Ríša Šimoník má z mistrovství ČR bronz !!! /MČR Liberec 3.-4.5.2014/

20. 5. 2014

Ríša Šimoník má z mistrovství ČR bronz....

r.simonik_badminton_mcr-liberec-3.4.-5.2014--foto1.jpg

 

Krajský přebor jednotlivců v kat. U13 (České Budějovice, 29.3.2014)

31. 3. 2014

 Zlato a bronz pro Ríšu Šimoníka ......

                                                                                              

new-doc-1_1.jpgnew-doc_1.jpg

 

Z Brna si Ríša Šimoník dovezl stříbro ze čtyřhry !!! /Brno 1.-2.3.2014/

4. 3. 2014

gpa-brno-jehnice-1.-2.3.2014.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na třetím letošním celostátním turnaji seriálu Grand Prix ČR „A“, který se tentokrát konal v Brně, vybojoval Ríša Šimoník, společně se svým parťákem Jendou Janoštíkem (ČB), stříbrnou medaily. 

Dvouhra:                   9. Richard Šimoník (Sokol Vodňany)
Smíšená čtyřhra:  17. Richard Šimoník - Jana Adámková (Sokol Vodňany – BK 93 Hořovice)
Čtyřhra chlapců:      2. Richard Šimoník - Jan Janoštík (Sokol České Budějovice)

 

Turnaj přípravek – 1.3. 2014 /České Budějovice/

3. 3. 2014

 Turnaj přípravek – 1.3. 2014 /České Budějovice/

p3011209.jpg