Jdi na obsah Jdi na menu
 


Družstvo dospělých získalo potřetí titul krajského přeborníka ! /28.1.2017 - Tábor/

1. 2. 2017

Družstvo dospělých získalo potřetí titul krajského přeborníka

V sobotu 28.1.2017 se v Táboře hrálo 3. kolo krajského přeboru 2. tř. a rozhodovalo se o tom, kdo získá titul Krajského přeborníka za jižní Čechy. Naše družstvo mělo nejlepší výchozí pozici, když drželo bez porážky čelo tabulky. Náš největší soupeř o titul Křemže B silně posílil družstvo o strakonické hráče s jasným cílem - získat titul pro sebe. Naše družstvo však neponechalo nic náhodě a šlo za svým cílem zápas od zápasu. Nejprve porazilo Křemži C 7:0. Pak přišla na řadu Křemže B. Tady jsme zopakovali výsledek z podzimního kola ve Vodňanech 4:3 pro nás a mohli jsme se radovat z historicky třetího titulu. Utkání s domácím Táborem již na našem prvním místě nemohlo nic změnit. Zvítězili jsme 5:2. První ze dvou titulů, které jsou letos ve hře, máme doma. Gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci oddílu, Sokola a Města Vodňany. Družstvo v Táboře nastoupilo v sestavě Michael Pavlis, Michal Vojta, Lukáš Plachta, Pepa Petrův, Hanka Čížková, Saša Pelíšková.  

Gratulujeme :)

V.Marek