Jdi na obsah Jdi na menu
 


ZAČÍNÁ XII. SERIÁL TURNAJŮ PŘÍPRAVEK ČESKÝ KRUMLOV (25.2.2012)- 1. kolo,

21. 2. 2012

Tato zpráva je pro všechny členy věkem přípravka pro turnaj v Českém Krumlově. Dne 25.2.se koná v Českém Krumlově první ze tří turnajů přípravek pro ročníky 2001,2002,2003 a mladší. Kdo budete v této hale poprvé, je to hala o pěti kurtech, s hledištěm pro diváky a malou restaurací. Je zde možné zakoupit také badmintonové sportovní dplnky. V případě doprovodu hráče na na hrací plochu je nutná čistá obuv. Před zahájením turnaje je nutné přihlásit hráče u stolku rozhodčích. A v průběhu turnaje zaplatit startovné. Je dobré, aby startujícií hráče z našeho oddílu přihlásil všechny najednou pomocí startovní listiny jeden dospělý a také vybral startovné a po výzvě pořadatele odevzdal. Jedná se o celodenní turnaj, velice populární a navštěvovaný nejen jihočeskými začínajícími hráči.Turnaje se pravidelně účastní hráči např.z Mostu, Prahy, Pardubic. Zápasy rozhodují starší žáci pořádajícího oddílu. Kritériem účasti hráče za náš oddíl na tomto turnaji je správné podání dle pravidel. Další inormace předám osobně na tréninku. 

P. Votava, trenér mládeže