Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky turnajů - Říjen 2014

16. 10. 2014

Turnaj přípravek - 4.10. Tábor
První ze tří turnajů přípravek pořádaný v Táboře, hrají se pouze dvouhry. Na turnaji hráli pouze David Dvořák a Lucka Koubová a vedli si skvěle oba dva získali první místa v turnaji.

GP D U13 a U15 – 11.10. České Budějovice
Na turnaji v kategorii třináctiletých startovali z našeho oddílu Ajá Buchtele, Fanda Mrvík, Ondra Falář a Terka Bouberlová. Turnaj se našim mladším žákům povedl a konečně se dokázali prosadit na přední příčky turnaje. Terka získala ve dvouhře první místo ve smíšené čtyřhře páté místo s Fandou a ve čtyřhře s Jelínkovou z Tábora první místo. Alan ve dvouhře třetí a ve čtyřhře první místo s Fandou. Fanda získal ve dvouhře deváté místo (ve smíšené čtyřhře páté místo s Terkou a ve čtyřhře první s Alanem). Ondra, nejmladší z našich hráčů získal třinácté místo ve dvouhře a páté ve čtyřhře. V kategorii patnáctiletých startovali dvě hráčky z našeho oddílu Martina Hortová a Katka Hazuková. Dvouhry se našim hráčkám nepovedli, ale v párových disciplínách už to bylo lepší. Martina ve dvouhře sedmá ve čtyřhře s Katkou třetí a ve smíšené čtyřhře s Erhartem z Prahy také třetí místo. Katka ve dvouhře devátá a ve čtyřhře s Martinou třetí místo.

GP D dospělých - 11.10. Vodňany
První turnaj dospělých pořádaný naším oddílem se povedl, turnaj byl kvalitně obsazen hráči z osmi oddílů jižních a západních Čech, zúčastnilo se celkem čtyřiadvacet hráčů. Stále kvalitní výkony podává Michal Vojta a k němu se připojili také Eva Kolářová a Pavel Nečas. Turnaj byl tak jako vždy skvěle připraven a řízen Vláďou Markem.

Výsledky:

Dvouhra muži:
1.Knopp Plzeň 
2.Vojta Vodňany 
3.Chaloupka Tábor

Dvoura ženy:
1.Matoušková Křemže
2.Weberová Křemže
3.Königsmarková B.Hora

Čtyřhra muži:  
1.Mirvald,Kovařík Chrást/Chlumčany  
2.Nečas, Vojta Vodňany  
3.Knopp, Vild Plzeň 

Čtyřhra ženy:
1.Königsmarková, Matoušková B.Hora/Křemže
2.Křížová M., Křížová N. B.Hora 
3.Koudelková, Weberová Křemže 

Smíšená čtyřhra:
1.Knopp, Königsmarková Plzeň/B.Hora
2.Mirvald, Křížová M. Chrást/B.Hora
3.Vojta, Kolářová Vodňany

 

Bamintonu Zdar.

 

P. Votava 

 

img_20141004_130304.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

pa110053.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

pa110055.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

pa110060.jpg