Jdi na obsah Jdi na menu
 


První kolo družstev žáků II. třídy – (ČB, 19.11.2011)

19. 11. 2011

První kolo družstev žáků II. třídy – České Budějovice 19.11.2011

Naše družstvo hrálo ve složení,  Richard Šimoník, Alan Buchtele, Michaela Petrůvová a Jessica Haoug (hostuje z Křemže). Na turnaj do Českých Budějovic s námi odjela i Amálka Kormanová, bohužel díky zranění nemohla nastoupit, ale o to víc pak spolu s ostatními hráči fandila našemu družstvu.

Naše družstvo vyhrálo základní skupinu i semifinále a utkalo se tak o první místo s pořádajícím družstvem z Českých Budějovic, kde jsme bohužel již zvítězit nedokázali.

Vybojovali  jsme tak skvělé druhé místo v prvním kole turnaje družstev.

Všichni hráči zahráli skvělé zápasy i hostující hráčka Jessica se stala platnou hráčkou našeho družstva, všechny zápasy se odehrávaly v plném nasazení, byly zde i slzičky smůly, ale to k této věkové kategorii patří.

Díky za výborný výsledek a předvedené výkony !!! 

 

Pavel Votava

 

KOMPELTNÍ VÝSLEDKY 1.  KOLA NALEZNETE - ZDE.xls