Jdi na obsah Jdi na menu
 


Krajský přebor družstev žáků II. třídy – 7.3.2015 / Český Krumlov

10. 3. 2015

Krajský přebor družstev žáků II. třídy – 7.3.2015 Český Krumlov

V sobotu 7. 3. se hrálo závěrečné třetí kolo turnaje žáků v Českém Krumlově.
Deset  družstev bylo rozděleno po dvou odehraných turnajích, dle výsledků do dvou skupin, kde hráli o 1 až 5 místo a 6 až 10 místo. Naše družstvo bohužel po dvou odehraných turnajích hrálo ve skupině o 6 místo. Ve třetím kole již naše družstvo s přehledem všechny soupeře porazilo a třetí kolo jsme vyhráli. V celkovém hodnocení jsme získali konečné šesté místo v tříkolovém turnaji družstev. Družstvo nastoupilo do posledního kola v sestavě: Fanda Mrvík, Alan Buchtele, Katka Hazuková a Martina Hortová.

Do soutěže za naše družstvo také nastupovali: Tereza Bouberlová a David Dvořák.

Konečné pořadí družstev:

1. místo SK Badminton Český Krumlov "C"  
2. místo SK Badminton Český Krumlov "B"  
3. místo Sokol Štěpánovice  
4. místo SK Badminton Český Krumlov "D"  
5. místo Sokol České Budějovice "B"  
6. místo Sokol Vodňany  
7. místo Sokol Křemže  
8. místo SK Badadminton Tábor "B"  
9. místo Sokol České Budějovice "C"
10. místo SK Badminton Tábor "A"   

 

P. Votava :)