Jdi na obsah Jdi na menu
 


Druhé kolo družstev žáků II. třídy – (ČK, 22.1.2012)

24. 1. 2012

Druhé kolo družstev žáků II. třídy – Český Krumlov 22. 1. 2012

Naše družstvo hrálo ve složení : Richard Šimoník, Alan Buchtele, Michaela Petrůvová a hostující Jesica Haoug.

Naše družstvo vyhrálo základní skupinu s družstvy Českého Krumlova „C“ a Sokola Štěpánovice, poté družstvo nastoupilo k semifinálovému utkání s družstvem Sokola Křemže, toto utkání rozhodl již v polovině zápasů s tímto soupeřem Alan a k smíšené čtyřhře jsme nastupovali již s vědomím postupu do finále.

Finálový zápas jsme odehráli se Sokolem České Budějovice a tyto zápasy dvě dvouhry chlapců, dvě dvouhry děvčat a smíšená čtyřhra byli ozdobou tohoto turnaje družstev.

Nejprve k svému utkání nastoupil Richard Šimoník a favorit turnaje budějovický Janoštík, nasazené jedničky svých týmů a předvedli vynikající třísetový zápas, který vyhrál Richard, tento souboj byl přehlídkou vynikajících výměn a skvělých úderů těchto hráčů. K dalšímu zápasu nastoupila Jesica nasazená jednička našeho družstva, bohužel budějovická hráčka Tůmová potvrdila své zkušenosti a porazila naši hráčku. Další zápas na hraně svých možností odehrál Alan, věkem patřící do kategorie přípravek, proti zkušenému budějovickému hráči prohrál.

Poté nastoupila Míša, chtěla srovnat stav zápasů, sehrála svůj vynikající zápas plný nasazení a měla blízko k vítězství, bohužel smolně prohrála. Smíšená čtyřhra byla naším posledním zápasem na turnaji družstev, která nemohla již nic změnit na naší prohře ve finálovém utkání.

 

Trenér mládeže P. Votava 

 

Výsledky druhého kola:

1. Sokol České Budějovice

2. Sokol Vodňany

3. Sokol Štěpánovice

4. Sokol Křemže

5. Český Krumlov „D“

6. Český Krumlov „C“

 

Kompletní výsledky ruhého kola - zde.xls

 

 

vodnany-bad.-druzstvo-zaku-ii.-trid--pteruvova--haugh--simonik--buchtele-.jpg

  Sokol Vodňany - družstvo žáků 2011/2012
(zleva: M.Petrůvová, J.Haug, R.Šimoník, A.Buchtele)