Jdi na obsah Jdi na menu
 


Badmintonové turnaje jsou rozehrány...

25. 9. 2014

První turnaj mládeže GPC U13 v Českém Krumlově, zahájil nový ročník (2014/2015) mládežnického badmintonu. Na turnaji v Č. Krumlově startoval z našeho oddílu jen Ája Buchtele, který se nebál a po prvním tréninku si jel zahrát a uhrál krásné sedmé místo ve dvouhře a páté ve čtyřhře. Pevně věřím, že další turnaje budou již lépe obsazeny našimi hráči. Přípravu na badmintonový ročník 2014-2015, však naši hráči zahájili již v létě o prázdninách. Hned několik hráčů využilo soustředění v Pracově, které pořádal badmintonový oddíl SK Tábor. Zde jako trenér pomáhal Ondra Madar a zúčastnili se naši nejmladší hráči Vojta Hort, Vojta Brož, Adélka Madarová a Vojta Holý. Další z našich hráčů Ríša Šimoník, využil letního soustředění v Brně, které vedl Tomasz Mendrek. Další přípravu pak piloval na Summer Campu v Českém Krumlově. Všichni přejeme hodně štěstí, úspěchů a radost při hře.

P. Votava