Archiv
Nalezené příspěvky
1. kolo Krajský přebor smíšených družstev žáků – 13.1.2019 Vodňany
14. 1. 2019
První kolo tříkolového turnaje žáků, jsme odehráli v neděli u nás v hale.
Naše družstvo odehrálo 4 utkání. Jednou jsme prohráli a 3 krát vyhráli.
Naše družstvo nastoupilo v sestavě Jakub Bouberle, Barbora Bouberlová, Aleš Sochor, Petr Sochor, Alena Kalbáčová.
Pořadí po prvním kole:
1. SKB Český Krumlov "B"
2. Sokol Vodňany
3. Sokol České Budějovice "A"
4. SKB Český Krumlov "C"
5. Sokol Křemže
6. Sokol České Budějovice "B"
7. SK Dobrá Voda
8. SKB Český Krumlov "D"
9. SKB Český Krumlov "A"
2. kolo Krajský přebor smíšených družstev dospělých II. třídy – 19.1.2019 Tábor
19. 1. 2019
V Táboře se hrálo závěrečné 2. kolo jihočeského krajského přeboru družstev dospělých KPDD II. tř.
Naše družstvo v sestavě Michal Vojta, Pavel Nečas, Lukáš Plachta, Pepa Petrův, Saša Pelíšková, Karolína Hlavová, s vyrovnanou bilancí jedné výhry 6:2 nad Křemží B, remízy 4:4 s Táborem a porážkou 3:5 od Strakonic, skončilo v tomto kole druhé.
Po sečtení za obě kola jsme celkově skončili třetí a bereme bronz. V prvním kole nastoupili v družstvu ještě Hanka Čížková, Barča Bačová a Ondra Madar. Za poslední 3 roky jsme získali zlato (2017), stříbro (2018) a letos je to bronz. Stále je to na bedně :-)
Vyhlášení výsledků přeboru proběhne tradičně při finále Jiho-západního přeboru 24.2.2019 ve Vodňanech.
Minibadminton – českobudějovické přípravky – 26.1.2019 Č. Budějovice.
28. 1. 2019
Na turnaji přípravek hrálo 28 dětí, mezi nimi i naši hráči Jakub Beneš, Adam Novák, Šimon Kalčík a Antonín Hron.
Hráči byli rozděleni do kategorií dle ročníku narození, naši hráči všichni ročník 2011 hráli společně se staršími hráči, ročník 2010.
Výsledky našich hráčů:
1. Jakub Beneš
2. Adam Novák
3. Šimon Kalčík
4. Antonín Hron
GP A U13 – 26. - 27.1.2019 Aš
28. 1. 2019
Nejlepší hráči kategorie U13 se sešli na prvním celostátním turnaji v roce 2019, který se hrál v Aši. Tento nejvyšší republikový turnaj byl velmi úspěšný pro hráče našeho oddílu Barču a Kubu Bouberlů.
Jedno zlato, dvakrát bronz a dvakrát 5. místo jsou vynikající výsledky.
Výsledky:
Smíšená čtyřhra
Jakub a Barbora – 5. místo
Dvouhra chlapci
Jakub – 3. místo
Dvouhra dívky
Barbora – 3. místo
Čtyřhra chlapci
Jakub a Ondřej Kaplan (BK DDM Holice) – 5. místo
Čtyřhra dívky
Barbora a Tereza Czajová (TJ Orlová – Lutyně, z.s.) – 1. místo
10. ročník Vodňanského přeboru smíšených družstev – 3.2.2019 Vodňany
9. 2. 2019
Konečné pořadí přeboru:
1. místo Já nevím 16 Bodů
2. místo Matesové 14 Bodů
3. místo Kubíno 9 Bodů
4. místo Plachty 9 Bodů
O pořadí na třetím a čtvrtém místě rozhodlo až skóre setů.
Vítězné družstvo hrálo v sestavě Michal Vojta, Tereza Bouberlová, Michal Panský, Jiří Novák. Vyhrálo obě kola a zaslouženě se raduje ze zisku titulu Přeborník města Vodňany v badmintonu - pro rok 2019. Získalo tak na rok do držení putovní pohár pro vítěze přeboru.
GP D U13 – 17.2.2019 České Budějovice
2. 3. 2019
První turnaj našich hráčů po přechodu z kategorie přípravek do kategorie U13.
Štěpán Hron, Tereza Benešová a Anna Nováková si tak poprvé zahráli dvouhry, čtyřhru a mix o body do žebříčku.
2. kolo Krajský přebor smíšených družstev žáků – 23.2.2019 Český Krumlov
2. 3. 2019
Krajský přebor smíšených družstev žáků po 2. kole.
Naše družstvo nastoupilo v sestavě Jakub Bouberle, Barbora Bouberlová, Alena Kalbáčová.
Přestože družstvo nebylo kompletní dokázalo 3x vyhrát a jednou prohrálo 2:3 s Krumlovem C.
Konečné pořadí po druhém kole:
1. místo Sokol České Budějovice "A" 24 bodů
2. místo Sokol Vodňany 20 bodů (+8 zápasy)
3. místo SKB ČK "C" 20 bodů (+ 4 zápasy)
4. místo SKB ČK "B" 18 bodů (+ 4 zápasy)
5. místo Sokol Křemže 18 bodů (- 4 zápasy)
6. místo Sokol České Budějovice "B" 12 bodů (- 8 zápasů, - 17 setů)
7. místo SK Dobrá Voda 12 bodů (- 8 zápasů, - 18 setů)
8. místo Sokol SKB Český Krumlov "A" 12 bodů (- 14 zápasů)
9. místo SKB Český Krumlov "D" 8 bodů
3. kolo – Jihozápadní přebor smíšených družstev II. třídy – 24.2.2019 Vodňany
2. 3. 2019
Naše družstvo po3. utkáních obsadilo celkové 7. místo.
První utkání s Plzní Doubravkou jsme prohráli 3:5.
Druhé utkání s plzeňským Jupiterem B šlo za námi 5:3.
Třetí utkání se Spartakem Chrást skončilo remízou 4:4.
Družstvo nastoupilo v sestavě: Michal Vojta, Lukáš Plachta, Pavel Nečas, Ondra Madar, Pepa Petrův, Bára Bačová a Terka Bouberlová.
V průběhu turnaje byly vyhlášenu výsledky jihočeského Krajského přeboru dospělých. V něm naše družstvo obsadilo 3.místo.
Minibadminton – českobudějovické přípravky – 24.2.2019 Č. Budějovice.
2. 3. 2019
Výsledky našich hráčů:
Chlapci ročník 2011
1. Jakub Beneš
2. Šimon Kalčík
3. Adam Novák
Dívky ročník 2010
6. Nikola Pecková
GPB U13 – 2.3.2019 Praha
6. 3. 2019
Vynikajícího výsledku dosáhli Jakub a Barbora Bouberlovi na turnaji v Praze Hamr- Štěrboholy.
Jakub a Barbora Bouberlovi vybojovali zlaté medaile ve čtyřhrách.
Jakub spolu s Ondřejem Kaplanem (BK DDM Holice) a Barbora s Terezou Czajovou (TJ Orlová-Lutyně,z.s.).
Ve společném mixu pak obsadili výborné druhé místo.
Ve dvouhře dívek pak Barbora vybojovala páté místo a Jakub ve dvouhře chlapců třetí místo.
Přípravky 1.kolo – 16.3.2019 Český Krumlov
16. 3. 2019
V sobotu se hrálo první kolo turnaje přípravek v Č. Krumlově za účasti našich hráčů.
Ročník 2011
Adam Novák 1.místo, Jakub Beneš 2.místo a Šimon Kalčík 3.místo.
V této kategorii hrálo jedenáct hráčů.
Ročník 2009
Nikola Pcková 10.místo.
V této kategorii hrálo čtrnáct hráčů.
Barbora Bouberlová na soustředění v Nymburce
22. 3. 2019
Ve dnech 10.-14. března probíhalo v prostorách sportovního centra ČUS v Nymburce soustředění hráčů věkové kategorie U13.
Druhý letošní Technický camp Talent Teamu se zaměřil na střední část kurtu. Na správném využití střehového postavení, rytmu pohybu a snížení těžiště i změnách držení rakety a jejím uvolnění a stisku pracovala celkem čtrnáctka hráčů.
Trenéři Peter Mouritsen a Tomáš Krajča se věnovali hráčům narozeným v letech 2007 a 2008, kteří dosud výběrové soustředění nikdy neabsolvovali. Pro řadu z nich tak šlo o velkou inspiraci a první setkání s velmi intenzivním tréninkem a dánským pojetím badmintonu.
Krajský přebor smíšených družstev žáků – 30.3. 2019 České Budějovice
31. 3. 2019
V sobotu se odehrálo třetí kolo družstev žáků v Č.Budějovicích.
Po odehrání dvou kol ve Vodňanech a v Č.Krumlově, byla družstva rozdělena dle získaných bodů na skupiny hrající o 1.-5.místo a 6.-9.místo.
Naše družstvo ve složení Jakub Bouberle, Bára Bouberlová a Alena Kalbáčová, hrálo ve skupině o 1.-5.místo.
Po skvělém výkonu a opět oslabené o jednoho hráče získali naši hráči krásné třetí místo v celkovém hodnocení turnaje.
Výsledky turnaje:
1. Sokol České Budějovice "A"
2. SKB Český Krumlov "C"
3. Sokol Vodňany
4. Sokol Křemže
5. SKB Český Krumlov "B"
6. Sokol České Budějovice "B"
7. SKB Český Krumlov "A"
8. SK Dobrá Voda
9. SKB Český Krumlov "D"
Turnaj neregistrovaných hráčů – 30.3.2019 Vodňany
31. 3. 2019
V sobotu si přišlo zahrát badminton do naší haly 8 žen a 15 mužů.
Hrály se opět dvě kategorie, začátečníci a pokročilí hráči.
Vítězové:
Muži pokročilí - Tomáš Protiva
Muži začátečníci: Václav Turek
Ženy pokročilé: Hana Vondružková
Ženy začátečnice: Michaela Fučíková
Přípravky 2.kolo – 13.4.2019 Český Krumlov
14. 4. 2019
V sobotu se hrálo druhé kolo turnaje přípravek v Č. Krumlově za účasti našich hráčů.
Ročník 2011
Jakub Beneš 1.místo, Adam Novák 2.místo, Antonín Hron 4.místo a Šimon Kalčík 5.místo.
V této kategorii hrálo čtrnáct hráčů.
Ročník 2009
Nikola Pecková 12.místo. V této kategorii hrálo patnáct hráčů.
Regionální výběry – 27.4. 2019 Český Krumlov
2. 5. 2019
Ve dnech 27. - 28. dubna se v českokrumlovské hale odehrál 31. ročník turnaje o Českokrumlovský pohár – turnaj regionálních výběrů kategorie U13
Do družstva Jižní Čechy "A" byli nominováni naši hráči Jakub a Barbora Bouberlovi.
Jižní Čechy "A" - Jakub Bouberle, Dennis Pražák, Petr Jurný, Eliška Mikešová, Barbora Bouberlová, Eva Fišerová
Z prvenství se zcela zaslouženě radovalo družstvo Jižní Čechy „A“, které ve finále přehrálo výběr Prahy 5-2. Jihočeské družstvo se opíralo po oba dny o výkony Jakuba Bouberleho a Barbory Bouberlové z TJ Sokol Vodňany
Celkové pořadí:
1. místo Jižní Čechy "A"
2. místo Výběr Prahy
3. místo Severní Čechy
4. místo Jižní Morava
5. místo Severní Morava
6. místo Střední Čechy
7. místo Východní Čechy
8. místo Jižní Čechy "B"
9. místo Západní Čechy
Přípravky 3. kolo – 4. 5. 2019 Český Krumlov
5. 5. 2019
Závěrečné kolo turnaje přípravek se hrálo v sobotu 4.5.
Na turnaji hráli naši hráči v kategorii chlapci 2011 - Jakub Beneš, Adam Novák, Šímon Kalčík, Antonín Hron a Filip Vavruška.
V kategorii dívky 2009 – Nikola Pecková
Výsledky třetího kola:
Chlapci 2011
1. Jakub Beneš
2. Adam Novák
4. Šimon Kalčík
5. Antonín Hron
8. Filip Vavruška
Dívky 2009
10. Nikola Pecková
Celkové výsledky po odehrání všech tří kol:
Chlapci 2011
1. Jakub Beneš
2. Adam Novák
4. Šimon Kalčík
5. Antonín Hron
10. Filip Vavruška
Dívky 2009
8. Nikola Pecková
GPA U13 – 4.-5. 5. 2019 Super Stars Most
8. 5. 2019
O víkendu 4.-5 .5. proběhl celostátní turnaj GPA kategorie do třinácti let. Mezi necelou osmdesátkou mladých hráčů a hráček se neztratili ani naši hráči Jakub a Barbora Bouberlovi.
Výsledky našich hráčů:
Dvouhra chlapci – 3.místo Jakub Bouberle
Čtyrhra chlapci – 2.místo Jakub Bouberle a Ondřej Kaplan BK DDM Holice
Čtyřhra dívek – 2.místo Barbora Bouberlová a Tereza Czajová TJ Orlová-Lutyně, z.s.
Smíšená čtyřhra – 3.místo Jakub a Barbora Bouberlovi
25.5.- 26.5.2019 Český Krumlov
29. 5. 2019
U příležitosti životního jubilea bylo předáno našemu předsedovi oddílu Vláďovi Markovi ocenění za významné přispění k rozvoji a propagaci badmintonu na jihu Čech.
Toto ocenění Vláďa obdržel od JČBAS na srazu Oblastní talentové přípravy, před nejlepšími žáky jihočeského kraje, kde zároveň skládal trenérské zkoušky.
Vláďa Marek tak vstoupil do Síně tradic Jihočeského badmintonu.
Dětský den - 31.5.2019 Vodňany
1. 6. 2019
V pátek proběhlo zakončení sezóny a oslava Dětského dne.
Pro děti bylo připraveno několik sportovních soutěží o ceny a na závěr tradiční opékání špekáčků ve dvoře Sokolovny.