Jdi na obsah Jdi na menu
 


Archiv

Nalezené příspěvky

GP B U13 – 7. - 8.9. 2019 Praha Hamr-Štěrboholy

10. 9. 2019

Výborného výsledku dosáhli sourozenci Jakub a Barbora Bouberlovi na prvním celostátním turnaji po prázdninách.

Ve čtrnáctikurtové hale ve Štěrboholech patřili k nejlepším Jihočechům.

Dvouhra chlapci:

2. místo Jakub Bouberle

Dvouhra dívky:

2. místo Barbora Bouberlová

Čtyřhra chlapci:

2. místo Jakub Bouberle a Ondřej Kaplan (BK DDM Holice)

Čtyřhra dívek:

9. místo Barbora Bouberlová a Marie Sogelová (Olomouc)

Smíšená čtyřhra:

9. místo Jakub a Barbora Bouberlovi

 

Nábor do Badmintonového oddílu

10. 9. 2019

Nábor do badmintonového oddílu 2019


BADMINTONOVÝ ODDÍL SOKOL VODŇANY
Hledáme šikovné chlapce a děvčata ve věku 6 – 8 let do sportovního badmintonového oddílu. 

 

Trenéři :  Pavel Votava

Tréninky :  každý pátek od 18,00 do 19,30 hod. v tělocvičně Sokolovny. 

Vybavení:  sportovní oblečení, sálová obuv, badmintonová raketa.

 

 

 

email

14. 9. 2019

badmintonvodnany@seznam.cz

 
Celý příspěvek | Rubrika: Kontakt | Komentářů: 0

2. kolo Krajský přebor smíšených družstev dospělých II. třídy – 19.1.2019 Tábor

14. 9. 2019

V Táboře se hrálo závěrečné 2. kolo jihočeského krajského přeboru družstev dospělých KPDD II. tř.

Naše družstvo v sestavě Michal Vojta, Pavel Nečas, Lukáš Plachta, Pepa Petrův, Saša Pelíšková, Karolína Hlavová, s vyrovnanou bilancí jedné výhry 6:2 nad Křemží B, remízy 4:4 s Táborem a porážkou 3:5 od Strakonic, skončilo v tomto kole druhé. 

Po sečtení za obě kola jsme celkově skončili třetí a bereme bronz. V prvním kole nastoupili v družstvu ještě Hanka Čížková, Barča Bačová a Ondra Madar. Za poslední 3 roky jsme získali zlato (2017), stříbro (2018) a letos je to bronz. Stále je to na bedně :-)

Vyhlášení výsledků přeboru proběhne tradičně při finále Jiho-západního přeboru 24.2.2019 ve Vodňanech.  

img_20190119_091153.jpg

 
Celý příspěvek | Rubrika: Výsledky dospělých | Komentářů: 0

1. kolo Krajský přebor smíšených družstev žáků – 13.1.2019 Vodňany

14. 9. 2019

První kolo tříkolového turnaje žáků, jsme odehráli v neděli u nás v hale.

Naše družstvo odehrálo 4 utkání. Jednou jsme prohráli a 3 krát vyhráli.

Naše družstvo nastoupilo v sestavě Jakub Bouberle, Barbora Bouberlová, Aleš Sochor, Petr Sochor, Alena Kalbáčová.

dsc06570-----kopie.jpg

Pořadí po prvním kole:

1. SKB Český Krumlov "B"

2. Sokol Vodňany

3. Sokol České Budějovice "A"

4. SKB Český Krumlov "C"

5. Sokol Křemže

6. Sokol České Budějovice "B"

7. SK Dobrá Voda

8. SKB Český Krumlov "D"

9. SKB Český Krumlov "A"

 
Celý příspěvek | Rubrika: Výsledky U13 a mladší | Komentářů: 0

GP A U13 – 26. - 27.1.2019 Aš

14. 9. 2019

Nejlepší hráči kategorie U13 se sešli na prvním celostátním turnaji v roce 2019, který se hrál v Aši. Tento nejvyšší republikový turnaj byl velmi úspěšný pro hráče našeho oddílu Barču a Kubu Bouberlů. 

Jedno zlato, dvakrát bronz a dvakrát 5. místo jsou vynikající výsledky.

Výsledky:

Smíšená čtyřhra

Jakub a Barbora – 5. místo

Dvouhra chlapci

Jakub – 3. místo

Dvouhra dívky

Barbora – 3. místo

Čtyřhra chlapci

Jakub a Ondřej Kaplan (BK DDM Holice) – 5. místo

Čtyřhra dívky

Barbora a Tereza Czajová (TJ Orlová – Lutyně, z.s.) – 1. míst

 
Celý příspěvek | Rubrika: Výsledky U13 a mladší | Komentářů: 0

Minibadminton – českobudějovické přípravky – 26.1.2019 Č. Budějovice

14. 9. 2019

Na turnaji přípravek hrálo 28 dětí, mezi nimi i naši hráči Jakub Beneš, Adam Novák, Šimon Kalčík a Antonín Hron.

Hráči byli rozděleni do kategorií dle ročníku narození, naši hráči všichni ročník 2011 hráli společně se staršími hráči, ročník 2010.

Výsledky našich hráčů:

1. Jakub Beneš20190126_132528-----kopie.jpg

2. Adam Novák

3. Šimon Kalčík

4. Antonín Hron

 
Celý příspěvek | Rubrika: Výsledky U13 a mladší | Komentářů: 0

GP D U13 – 17.2.2019 České Budějovice

14. 9. 2019

První turnaj našich hráčů po přechodu z kategorie přípravek do kategorie U13.

Štěpán Hron, Tereza Benešová a Anna Nováková si tak poprvé zahráli dvouhry, čtyřhru a mix o body do žebříčku.

img_0257-----kopie.jpg

 
Celý příspěvek | Rubrika: Výsledky U13 a mladší | Komentářů: 0

2. kolo Krajský přebor smíšených družstev žáků – 23.2.2019 Český Krumlov

14. 9. 2019

Krajský přebor smíšených družstev žáků po 2. kole.

Naše družstvo nastoupilo v sestavě Jakub Bouberle, Barbora Bouberlová, Alena Kalbáčová.

 Přestože družstvo nebylo kompletní dokázalo 3x vyhrát a jednou prohrálo 2:3 s Krumlovem C.

p2232919-----kopie--2-.jpg

 
Celý příspěvek | Rubrika: Výsledky U13 a mladší | Komentářů: 0

Minibadminton – českobudějovické přípravky – 24.2.2019 Č. Budějovice

14. 9. 2019

Výsledky našich hráčů:

Chlapci ročník 2011

1. Jakub Beneš

2. Šimon Kalčík

3. Adam Novák

Dívky ročník 2010

6. Nikola Pecková

20190224_090829-----kopie.jpg

 
Celý příspěvek | Rubrika: Výsledky U13 a mladší | Komentářů: 0

GPB U13 – 2.3.2019 Praha

14. 9. 2019

Vynikajícího výsledku dosáhli Jakub a Barbora Bouberlovi na turnaji v Praze Hamr- Štěrboholy.

Jakub a Barbora Bouberlovi vybojovali zlaté medaile ve čtyřhrách.

 Jakub spolu s Ondřejem Kaplanem (BK DDM Holice) a Barbora s Terezou Czajovou (TJ Orlová-Lutyně,z.s.).

Ve společném mixu pak obsadili výborné druhé místo.

Ve dvouhře dívek pak Barbora vybojovala páté místo a Jakub ve dvouhře chlapců třetí místo.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Výsledky U13 a mladší | Komentářů: 0

Přípravky 1.kolo – 16.3.2019 Český Krumlov

14. 9. 2019

V sobotu se hrálo první kolo turnaje přípravek v Č. Krumlově za účasti našich hráčů.

Ročník 2011

Adam Novák 1.místo, Jakub Beneš 2.místo a Šimon Kalčík 3.místo.

V této kategorii hrálo jedenáct hráčů.

Ročník 2009

Nikola Pcková 10.místo.

V této kategorii hrálo čtrnáct hráčů.

20190316_135845-----kopie.jpg

 
 
Celý příspěvek | Rubrika: Výsledky U13 a mladší | Komentářů: 0

Krajský přebor smíšených družstev žáků – 30.3. 2019 České Budějovice

14. 9. 2019

V sobotu se odehrálo třetí kolo družstev žáků v Č.Budějovicích.

Po odehrání dvou kol ve Vodňanech a v Č.Krumlově, byla družstva rozdělena dle získaných bodů na skupiny hrající  o 1.-5.místo a 6.-9.místo.

Naše družstvo ve složení Jakub Bouberle, Bára Bouberlová a Alena Kalbáčová, hrálo ve skupině o 1.-5.místo.

Po skvělém výkonu a opět oslabené o jednoho hráče získali naši hráči krásné třetí místo v celkovém hodnocení turnaje.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Výsledky U13 a mladší | Komentářů: 0

Přípravky 2.kolo – 13.4.2019 Český Krumlov

14. 9. 2019

V sobotu se hrálo druhé kolo turnaje přípravek v Č. Krumlově za účasti našich hráčů.

Ročník 2011

Jakub Beneš 1.místo, Adam Novák 2.místo, Antonín Hron 4.místo a Šimon Kalčík 5.místo.

V této kategorii hrálo čtrnáct hráčů.

Ročník 2009

Nikola Pecková 12.místo. V této kategorii hrálo patnáct hráčů.

20190413_132035-----kopie.jpg

 
Celý příspěvek | Rubrika: Výsledky U13 a mladší | Komentářů: 0

Regionální výběry – 27.4. 2019 Český Krumlov

14. 9. 2019

Ve dnech 27. - 28. dubna se v českokrumlovské hale odehrál 31. ročník turnaje o Českokrumlovský pohár – turnaj regionálních výběrů kategorie U13

Do družstva Jižní Čechy "A" byli nominováni naši hráči Jakub a Barbora Bouberlovi.

Jižní Čechy "A" - Jakub Bouberle, Dennis Pražák, Petr Jurný, Eliška Mikešová, Barbora Bouberlová, Eva Fišerová

Z prvenství se zcela zaslouženě radovalo družstvo Jižní Čechy „A“, které ve finále přehrálo výběr Prahy 5-2. Jihočeské družstvo se opíralo po oba dny o výkony Jakuba Bouberle a Barbory Bouberlové z TJ Sokol Vodňany 

 
Celý příspěvek | Rubrika: Výsledky U13 a mladší | Komentářů: 0

Přípravky 3. kolo – 4. 5. 2019 Český Krumlov

14. 9. 2019

Závěrečné kolo turnaje přípravek se hrálo v sobotu 4.5.

Na turnaji hráli naši hráči v kategorii chlapci 2011 - Jakub Beneš, Adam Novák, Šímon Kalčík, Antonín Hron a Filip Vavruška.

V kategorii dívky 2009 – Nikola Pecková


20190504_144105-----kopie.jpg

 
Celý příspěvek | Rubrika: Výsledky U13 a mladší | Komentářů: 0

GPA U13 – 4.-5. 5. 2019 Super Stars Most

14. 9. 2019

O víkendu  4.-5 .5. proběhl celostátní turnaj GPA kategorie do třinácti let. Mezi necelou osmdesátkou mladých hráčů a hráček se neztratili ani naši hráči Jakub a Barbora Bouberlovi.

Výsledky našich hráčů:

Dvouhra chlapci – 3.místo Jakub Bouberle

Čtyrhra chlapci – 2.místo Jakub Bouberle a Ondřej Kaplan BK DDM Holice

Čtyřhra dívek – 2.místo Barbora Bouberlová a Tereza Czajová TJ Orlová-Lutyně, z.s.

Smíšená čtyřhra – 3.místo Jakub a Barbora Bouberlovi

 
Celý příspěvek | Rubrika: Výsledky U13 a mladší | Komentářů: 0

GP B U13 – 7. - 8.9. 2019 Praha Hamr-Štěrboholy

14. 9. 2019

Výborného výsledku dosáhli sourozenci Jakub a Barbora Bouberlovi na prvním celostátním turnaji po prázdninách.

Ve čtrnáctikurtové hale ve Štěrboholech patřili k nejlepším Jihočechům.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Výsledky U13 a mladší | Komentářů: 0

3. kolo – Jihozápadní přebor smíšených družstev II. třídy – 24.2.2019 Vodňany

14. 9. 2019

Naše družstvo po3. utkáních obsadilo celkové 7. místo.

První utkání s Plzní Doubravkou jsme prohráli 3:5.

Druhé utkání s plzeňským Jupiterem B šlo za námi 5:3.

Třetí utkání se Spartakem Chrást skončilo remízou 4:4.

Družstvo nastoupilo v sestavě: Michal Vojta, Lukáš Plachta, Pavel Nečas, Ondra Madar, Pepa Petrův, Bára Bačová a Terka Bouberlová.

V průběhu turnaje byly vyhlášenu výsledky jihočeského Krajského přeboru dospělých. V něm naše družstvo obsadilo 3.místo.

kpdd_2.tr._3.misto_tj_sokol_vodnany.jpg

 
Celý příspěvek | Rubrika: Výsledky dospělých | Komentářů: 0

10. ročník Vodňanského přeboru smíšených družstev – 3.2.2019 Vodňany

14. 9. 2019

Konečné pořadí přeboru:

1. místo               Já nevím              16 Bodů

2. místo               Matesové              14 Bodů

3. místo               Kubíno                   9 Bodů

4. místo               Plachty                   9 Bodů

O pořadí na třetím a čtvrtém místě rozhodlo až skóre setů.

Vítězné družstvo hrálo v sestavě Michal Vojta, Tereza Bouberlová, Michal Panský, Jiří Novák. Vyhrálo obě kola a zaslouženě se raduje ze zisku titulu Přeborník města Vodňany v badmintonu - pro rok 2019. Získalo tak na rok do držení putovní pohár pro vítěze přeboru.

img_1086a.jpg

 

Nalezené složky

Dospělí 2019

Datum: 14. 9. 2019
Fotografií: 7
Složek: 0

FOTO Děti

Datum: 14. 9. 2019
Fotografií: 13
Složek: 1

Děti 2019

Datum: 14. 9. 2019
Fotografií: 13
Složek: 0